NK Kenpo Kata en Zelfverdediging

Op zondag 5 april 2009 vond het Open Nederlands Kampioenschap Kenpo Karate, Kata en Zelfverdediging plaats. Deelnemers van Kenpo scholen uit Utrecht, Rotterdam, Maarsen, Ermelo, Mechelen en natuurlijk uit Nieuwegein streden om de eer, alsmede studenten uit het Shaolin Kempo.

En de resultaten voor Katsudo Kenpo logen er niet om. Met een team van 18 deelnemers wisten we beslag te leggen op 24 medailleplaatsen. Vooral voor het grote aantal debuterende leerlingen in de jeugd-divisies is dat een prestatie waar we trots op mogen zijn.

En de lijst van winnaars ziet er als volgt uit:

Vormen (Kata) Kenpo divisie

  • Martin Siemonsma (paars t/m groen): 1e plaats
  • Don Balai (wit t/m oranje jeugd onder de 12): 1e plaats
  • Max Bolhuis (wit t/m groen jeugd 12 en ouder): 1e plaats
  • Marcel de Jong (bruin/zwart): 1e plaats
  • Etienne Bolhuis (wit t/m groen jeugd 12 en ouder): 2e plaats
  • Ramona Bosman (paars t/m groen): 3e plaats
  • Agaath Wartena (bruin/zwart): 3e plaats
  • Marco Huiberts (wit t/m oranje jeugd onder de 12): 3e plaats

Zelfverdediging Kenpo divisie

  • Ramona Bosman (paars t/m groen): 1e plaats
  • Max Bolhuis (wit t/m groen jeugd 12 en ouder): 1e plaats
  • Martin Siemonsma (paars t/m groen): 2e plaats
  • Marcel de Jong (bruin/zwart): 2e plaats
  • Etienne Bolhuis (wit t/m groen jeugd 12 en ouder): 3e plaats
  • Don Balai (wit t/m oranje jeugd onder de 12): 3e plaats

Vormen (Kata) open divisie

  • Marcel de Jong (bruin/zwart): 1e plaats
  • Marco Huiberts (wit t/m oranje jeugd onder de 12): 2e plaats
  • Don Balai (wit t/m oranje jeugd onder de 12): 3e plaats

Zelfverdediging open divisie

  • Ramona Bosman (paars t/m groen): 1e plaats
  • Rick de Jong (bruin/zwart): 1e plaats
  • Martin Siemonsma (paars t/m groen): 3e plaats
  • Michael Ray Rozengarden (wit t/m oranje jeugd onder de 12): 3e plaats

Teamkata

  • Martin Siemonsma & Ramona Bosman (Paars t/m groen): 1e plaats
  • Ilja Tersteeg, Ilonka Tersteeg en Wesleyde Koning (wit t/m oranje jeugd onder de 12): 2e plaats
  • Michael Ray Rozengarden, Julia van den Berg en Jimmy Oosthuizen (wit t/m oranje jeugd onder de 12): 3e plaats